Konzultant za informacijsku sigurnost (ž/m)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Diverto d.o.o. osnovan je 2007. godine i to upravo s idejom primjene informacijske sigurnosti, a u čemu smo danas jedni od lidera na tržištu. Do takve pozicije doveo nas je poseban pristup klijentu, a koji se očituje u diskreciji i prilagodbi njihovim potrebama i mogućnostima. Naša znanja s ponosom dijelimo sa zaposlenicima naših klijenata, jer smatramo da su ona ključna za uspjeh kvalitetne primjene informacijske sigurnosti.

KOGA TRAŽIMO?
Osobu koja ima iznadprosječna znanja i sposobnost za rad vezano za područje strateškog razvoja i upravljanja informacijskom sigurnošću. Očekujemo osobu koja ima iskustva, ali je spremna razvijati se i na novim područjima. Može očekivati sljedeće:
- ­rad na projektima ili vođenje projekata upravljanja informacijskom sigurnošću za krajnje korisnike
- razvoj modela upravljanja sigurnošću i savjetovanja na području upravljanja sustavima, uključujući
razvoj strateških planova, politika i procedura, te analiza rizika
- sudjelovanje na projektima analize stanja sigurnosti, provjera ranjivosti i testiranja sigurnosti, te
provjera usklađenosti sustava s međunarodnim standardima, normama i dobrim praksama
- suradnju s najvišim razinama upravljanja i prijenos znanja vezanih uz informacijsku sigurnost
Posebne pogodnosti:
Stalni posao u posebnoj i izazovnoj okolini otvorenoj za suradnje i poslove koji zahtjevaju visoku razinu znanja, povjerljivosti i odgovornosti. Ponosni smo na uvjete rada koji našim zaposlenicima omogućuju:
- kontinuirani razvoj putem projekata visoke važnosti za krajnje korisnike
- edukacije na području rada u međunarodnom okruženju i sudjelovanja na konferencijama
- timski rad i okolinu koja prihvaća ideje
- napredovanja u skladu s rezultatima
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Od kandidata očekujemo da se prepozna u onome što tražimo i nudimo. Osim toga, u prijavama očekujemo kandidate koji zadovoljavaju i sljedeće:
- imaju sveučilišno ili stručno obrazovanje
- znanje hrvatskog i engleskog jezika u govoru i pismu
- spremnost na kontinuirani razvoj i visoku razinu odgovornosti
- kandidat prije zasnivanja radnog odnosa na neodređeno mora proći sigurnosnu provjeru I. stupnja
od strane Ureda vijeća za nacionalnu sigurnost

Prednost će imati kandidati koji posjeduju certifikate na području informacijske sigurnosti, kao i kandidati koji posjeduju uvjerenje o sigurnosnoj provjeri Ureda vijeća za nacionalnu sigurnost.

Prijavite se na [email protected].
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine