Konzultant / Ekpert za Operativne programe EU i javnu nabavu u RH (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zeleni projekt je konzultantska kuća koja u suradnji s najvećim tvrtkama iz različitih sektora sudjeluje u projektima koji su najčešće financirani EU sredstvima u Hrvatskoj. Trenutno formiramo tim u suradnji s poznatom konzultantskom kućom za ugovor o konzultantskim uslugama javnom sektoru u Hrvatskoj u narednih godinu dana.

Za potrebe ugovora u Hrvatskoj potražujemo slijedeći kadar:

Stručnjak 1: Voditelj tima (Team leader)

Stručnjak 2: Stručnjak za javnu nabavu u RH

Stručnjak 3: Stručnjak za uspostavu i unaprjeđenje sustava
Posebne pogodnosti:
Konzultantski ugovor (short term), uvjeti prema dogovoru i iskustvu.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Potrebno je specifično iskustvo u pripremi i provedbi EU projekata:

1. stručnjak 1: Voditelj tima (Team leader)
− minimalno VSS na polju tehničkih znanosti;
− 10 godina radnog iskustva na pripremi ili provedbi infrastrukturnih projekata u području vodnog
gospodarstva;
− 7 godina radnog iskustva na poslovima vezanima uz pripremu ili provedbu projekata i/ili programa
sufinanciranih sredstvima EU-a;
− iskustvo u vođenju tima pružatelja usluge na projektu tehničke pomoći u strukturi upravljanja EU
fondovima;
U prijavi je potrebno dostaviti:
− popis projekata u području vodnog gospodarstva kao voditelj tima,
− broj pripremljenih projektnih prijava za velike EU financirane infrastrukturne projekte (Major
Project Application) iz sektora vodnog gospodarstva.

stručnjak 2: Stručnjak za javnu nabavu u RH
− VSS
− 10 godina radnog iskustva;
− 5 godina radnog iskustva na infrastrukturnim projektima;
− poznavanje prava i sustava javne nabave u EU-u;
− napredno znanje hrvatskog i engleskog jezika

− broj pripremljenih ili provedenih postupaka javne nabave na EU financiranim infrastrukturnim
projektima ( priprema dokumentacije za nadmetanje ili postupak pregleda i ocjene ponuda);
− broj godina iskustva u postupcima nabave prema EU (PRAG) ili nacionalnom zakonodavstvu.

Stručnjak za uspostavu i unaprjeđenje sustava mora zadovoljiti sljedeće minimalne uvjete:
− VSS, diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij tehničkog,
ekonomskog ili pravnog usmjerenja;
− 10 godina radnog iskustva

− popis projekata tehničke pomoći tijelima u upravljanju ili provedbi operativnih programa;
− godine radnog iskustva u upravljanju ili provedbi operativnih programa sufinanciranih sredstvima
EFRR-a i/ili Kohezijskog fonda u financijskom razdoblju 2007 – 2013
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
šest do deset godina