Kontrolor kvalitete (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
30.06.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo vodeća europska tvrtka koja se bavi prerađivanjem stakla za potrebe u građevini. Surađujemo s vodećim proizvođačima prozora i staklenih fasada. Za obradu stakla koristimo vrhunske strojeve i najnapredniju tehnologiju. Implementirali smo sustav prilagodljiv individualnim potrebama svakog klijenta te nastavljamo s povećanjem proizvodnih potencijala.

Za rad u našoj tvornici u Varaždinu tražimo kandidate za radno mjesto:

OSOBA ZAPOSLENA NA OVOM RADNOM MJESTU BIT ĆE ODGOVORNA ZA SLJEDEĆE:

• provođenje kontrole kvalitete dostava, međuoperacijske i završne kontrole;
• nadzor nad kontrolno-mjernom opremom;
• procjena valjanosti i analiza pritužbi, uključujući pritužbe klijenata iz inozemstva.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
OD NAŠIH KANDIDATA OČEKUJEMO:
• VŠS/VSS tehničkog smjera;
• poznavanje tematike iz područja kontrole kvalitete;
• prednost imaju kandidati s radnim iskustvom u staklenoj industriji;
• dobro poznavanje engleskog jezika;
• dobro poznavanje rada na računalu (MS Office paket);
• samostalnost u radu i mogućnost rješavanja problema;
• vozačka dozvola B kategorije;
• dostupnost.

NUDIMO:
• rad u firmi sa stabilnom pozicijom na tržištu;
• mogućnost osobnog rasta i stjecanje radnog iskustva u međunarodnom radnom okruženju;
• priliku za rad u iskusnom i profesionalnom timu stručnjaka.

Zainteresirane kandidate molimo da pošalju životopis te motivacijsko pismo.

Molimo Vas da uz prijavu dodate sljedeće: „U skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka (izvorno: Dnevnik Zakona Republike Poljske 2002/101/926 izdan na dan 29.08.1997.) ovim putem pristajem da se moji osobni podaci koriste za potrebe natječaja”. Primio sam na znanje da imam pravo uvida u sadržaj mojih osobnih podataka i pravo na promjenu istih.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro