Kontrolor/kontrolorka kvalitete u brodogradnji

4 dana
AD BRODOVI društvo s ograničenom odgovornošću za gradnju brodova i trgovinu
Kategorija:
Elektrotehnika
Mjesto rada:
Solin
Rok prijave:
11.12.2016.
Mjesto rada:SOLIN, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:5 godina
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:AD BRODOVI društvo s ograničenom odgovornošću za gradnju brodova i trgovinu
Kontakt:pismena zamolba: Matoševa 8, 21210 SOLIN e-mailom: lana.stipoljev@adboats.hr
Ostale informacije:

Opis posla: • Organiziranje i izvršenje kontrole kvalitete proizvoda i materijala u fazama proizvodnje, sukladno planovima kontrole kvalitete proizvoda; • Redovito izvještavanje o rezultatima kontrole kvalitete; • Praćenje gradnje broda prema aplikacijama; • Primopredaja broda iz proizvodnje prema After Sales službi; • Analiza rezultata kontrole kvalitete, te utvrđivanje uzroka nekvalitete; • Koordiniranje planiranja korektivnih aktivnosti za smanjenje grešaka proizvodnje; • Analiza i izvještavanje o rezultatima provedenih korektivnih aktivnosti; • Sudjelovanje u rješavanju reklamacija (kupaca i dobavljača), te pokretanje korektivnih mjera sa ciljem eliminiranja uzroka nekvalitete; • Izvještavanje o troškovima kvalitete (preventive, gubitaka zbog nekvalitete u proizvodnji i reklamacija Kupaca). Evidencija troškova proizvodnje zbog nekvalitete u proizvodnji; • Koordiniranje odvajanja i obilježavanja nekvalitetnih materijala; • Sudjelovanje u pregledu i servisiranju isporučenih jedrilica Uvjeti: • Završena VSS – smjer Brodogradnja • 5 godine radnog iskustva na sličnim poslovima • Vrlo dobro poznavanje programa (AutoCAD, Catia) • Vrlo dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu • Vrlo dobro poznavanje rada na računalu, Microsoft Office Sve prijave idu na mail: lana.stipoljev@adboats.hr ili poštom na adresu: AD Brodovi d.o.o., Matoševa 8, 21210 Solin.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:80665296

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare