Konstruktor odjeće / modelar (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska
Rok prijave:
03.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Od konstruktora odjeće očekujemo obavljanje poslova vezanih uz konstrukciju osnovnog kroja, modeliranje, razrade kroja po veličinama, uklapanje krojnih slika, unos krojnih slika, priprema krojeva za digitalizaciju, tehničku pripremu pretproizvodnog procesa, izrada osnovnog kroja na temelju predloženih skica izrađenih u Corelu, korekcija uzoraka i gradacija veličina odjevnog predmeta.

Očekuje Vas kontinuirano praćenje modnih trendova i istraživanje tekstilnog tržišta, sve s ciljem povećanja prodaje kao i atraktivnosti našeg asortimana i vrhunska primanja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
- VSS/VŠS Tekstilno tehnološki fakultet
u tekstilnoj industriji
- poznavanje rada u grafičkim programima - Corelu, Adobe-u,..
- brzo prilagođavanje postojećem timu u konstrukciji i modelarstvu
- izrada kolekcija sukladno trendovima i potrebama naših kupaca
- praćenje modnih trendova i prilagođavanje istih hrvatskom tržištu i mogućnostima naše proizvodnje
- kreativnost
- fleksibilnost
- odgovornost prema zadanim rokovima
- spremnost na rad u dinamičnom radnom okruženju i na stalno usavršavanje
- prednost kandidatima s iskustvom u konstrukciji/dizajnu donjeg rublja

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Poznavanje rada na računalu:
napredno