Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 23.01.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Konobar u restoranu (m/ž)

- dana
Poslodavac:
U.T.O. Optimum
Kategorija:
Turizam i ugostiteljstvo
Mjesto rada:
Omiš
Rok prijave:
23.01.2017.

Opis radnog mjesta: Beach Bar Fortica objekt je s dugogodišnjim iskustvom u poslovanju, smješten na prekrasnoj plaži, okruženom mediteranskim raslinjem koja je udaljena samo 10-ak minuta hoda od samog središta Omiša. Uz uživanje u morkim čarolijama, ponudi tradicionalnih i ukusnih dalmatinskih jela i pića, nudimo i odličan program noćnog života. Naša vizija je postići visoki nivo usluge uz naše zaposlenike koji su ključni faktor našeg uspjeha.
Posebne pogodnosti:- mogućnost smještaja i prehrane
- osigurane uniforme
- konkurentne plaće onima na tržištu
- mogućnost napredovanja
Vrsta posla:student servis, sezonski posao
Županija:Splitsko-dalmatinska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:- SSS
- Minimalno 2 godine radnog iskustva u konobarenju (radno mjesto: konobar)
- Minimalno 2 godine radnog iskustva u la carte restoranu ( radno mjesto: konobar restoran)
- Engleski jezik je uvjet, a poznavanje još jednog stranog jezika prednost ( njemački, talijanski)
- Sposobnost prezentiranja menu-a, davanja preporuka gostima te odgovaranje na pitanja vezana uz hranu i piće
- Predanost, preciznost, razvijene komunikativne vještine, timski rad

Zainteresirani kandidati svoje ponude sa životopisom šaljite na: fortica.omis@gmail.com

U obzir će biti uzete samo ponude koje odgovaraju navedenim uvjetima te sadržavaju sve tražene informacije.
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:engleski
Poznavanje rada na računalu:dobro
Potrebno radno iskustvo:dvije godine
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare