Konobar (m/ž)

Mjesto rada:
Buzet
Rok prijave:
31.05.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Powerserv Croatia je dio Powerserv grupacije sa sjedištem u Beču, Austrija. Za našeg klijenta, kvalitetan, uspješan i uhodani Istarski restoran, tražimo fleksibilne i dinamične osobe za radno mjesto:

Mjesto rada: Buzet

Opis poslova:
• Pruža kvalitetnu uslugu posluživanja, primanja narudžbi (serviranje/apserviranje)
• Priprema barske mješavine – koktela i raznih napitaka
• Brine o čistoći opreme, inventara i prostora
• Vrši pripremne i završne radove u restoranu
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• Srednja ugostiteljska škola / moguće dodatne stručne edukacije
• Minimalno 2 godine iskustva rada u većem restoranu, hotelskom restoranu / ili u većem bistrou, kavani
• Engleski jezik u govoru i pismu je obvezan za komunikaciju s turistima (razumijevanje menija, posluživanje hrane i pića), poželjno znanje njemačkog, talijanskog jezika
• poznavanje struke i stručnih naziva u ugostiteljstvu
• poznavanje HACCP-a + visoki higijenski standardi
• Uljudna komunikacija s gostima, ljubaznost
• Organiziranost, brzina, sposobnost, odgovornost, točnost, pouzdanost, urednost, marljivost, gostoljubivost
• Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
• Ugovor o radu na određeno vrijeme
• Puno radno vrijeme
• Smještaj i hrana osigurani
• Stimulativna primanja

Radujemo se Vašim prijavama putem Brze prijave do 31.05.2015.

Powerserv Croatia d.o.o.
Britanski trg 5
10000 Zagreb
www.powerserv.hr
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine