Konobar (m/ž)

22 dana
OPS Vallum Klub d.o.o. / Bistro Rougemarin OPS Vallum Klub d.o.o. / Bistro Rougemarin
Kategorija:
Turizam i ugostiteljstvo
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.10.2016.

Opis radnog mjesta: Tražimo osobe spremne za rad u ugodnoj atmosferi i mladome timu. Volite raditi u ugostiteljstvu, te poznajete rad sa hranom i vinima... Nudimo Vam mogucnost daljnjeg usavrsavanja, te stimulativna i redovita mjesecna primanja.
Ako Vas navedeni posao zanima, pošaljite nam svoj životopis na e-mail rougeposao@gmail.com
Posebne pogodnosti:Uvjeti po dogovoru
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Grad Zagreb

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:snalažljivost u timskom radu
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:engleski
Vozačka dozvola:B
Poznavanje rada na računalu:dobro
Potrebno radno iskustvo:dvije godine
Plaća:od 4 000 kn

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: OPS Vallum Klub d.o.o. / Bistro Rougemarin
Adresa:Folnegovićeva 10, 10000 Zagreb
Telefon:0981677148
Internet adresa:www.rougemarin.hr

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr oglasnikpopusti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare