Konobar/konobarica

19 dana
Poslodavac:
GASTROCOM D.O.O. ZA UGOSTITELJSTVO I TRGOVINU
Kategorija:
Turizam i ugostiteljstvo
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
18.05.2017.
Mjesto rada:VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:5
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:1 godinu
Vrsta zaposlenja:Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:GASTROCOM D.O.O. ZA UGOSTITELJSTVO I TRGOVINU
Kontakt:osobni dolazak: VARAŽDIN, KRANJČEVIĆEVA 12/I - RESTORAN VERGLEC pismena zamolba: VARAŽDIN, KRANJČEVIĆEVA 12/I - RESTORAN VERGLEC e-mailom: info@gastrocom-ugostiteljstvo.com
Ostale informacije:

Opis poslova: 1. dočekuje i prihvaća goste, prima narudžbu, poslužuje goste i naplaćuje uslugu te ispraća goste na pristupačan i kulturan način 2. vrši pripremne radove za posluživanje 3. priprema i rasprema stolove i mijenja stolno rublje, pribor za jelo, cvijeće, pepeljare i dr. 4. odgovoran je za izdavanje i ispravnost računa, za racionalno i pažljivo postupanje s robom i priborom kojim rukuje 5. vodi knjigu zaduženja, prometa i zaključno stanje, vrši dnevni obračun utrška i istoga polaže na poslovnu banku isti dan po završetku posla odnosno sljedeći dan na blagajni banke do 11 sati 6. u slučaju da gost plaća karticom, odgovara za pravilnu naplatu putem kartica 7. brine se o urednoj snabdijevenosti točionika te urednom odlaganju ambalaže 8. brine o urednosti točionika i ostalih dijelova poslovne jedinice, a po potrebi i sam čisti 9. obavlja i druge poslove prema nalogu voditelja poslovne jedinice i direktora društva. Odgovornost: neposredno je odgovoran voditelju poslovne jedinice i direktoru društva. Mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme. Mjesto rada: pansion-restoran „Garestin“, caffe bar „Autobusni kolodvor“, caffe i lounge bar „Ritz“, restoran „Verglec“, restoran „Aquacity“, bistro „Kula“, kavana „Galerija“, boutique hotel „Park“. Za caffe barove u obzir dolaze konobari koji su već radili taj posao (ugostiteljska škola nije uvjet); a za restorane u obzir dolaze školovani konobaru (moraju poznavati stilove posluživanja hrane). Posebni uvjeti: poznavanje jednog stranog jezika radi konverzacije. Doći osobno od ponedjeljka do petka na adresu Varaždin, Kranjčevićeva 12/I - iznad restorana Verglec sa životopisom, između 07 - 15 h ili zamolbu poslati na e-mail.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:83861999

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare