Konobar/ica

Mjesto rada:
Nellingen, Njemačka
Rok prijave:
09.10.2017.
Plaća:
od 929 € do 1 062 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo motivirano osoblje za rad u posluzi restorana na puno radno vrijeme i pola radnog vremena. Restoran se nalazi na autoputu u Nellingenu, Njemačka.

Nudimo sigurno radno okruženje, dobre radne uvjete i zanimljiv posao u našem timu.

Vrlo rado pružamo šansu novim ljudima u ovoj struci, te organiziramo trening i edukaciju za nove članove našeg tima.

Od zaposlenih očekujemo točnost, pouzdanost, posvećenost i poduzetnost.

Otvoreni smo za zapošljavanje stranih državljana, te osiguranje smještaja.

Radujemo se vašim aplikacijama.

Više o nama saznajte i na našoj Facebook stranici:
facebook.com/raststaette
stalni radni odnos, honorarni posao / freelance, student servis, sezonski posao
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Bitte den Lebenslauf in deutscher Sprache zumailen.
Minimalna stručna sprema:
Osnovna škola
Strani jezik:
njemački