Konobar/ica

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.06.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Traži se konobar/ica sa iskustvom za stalni ili privremeni radni odnos (studenti i studentice su također dobrodošli) u lokalu u užem centru grada. Plaća od 4,500kn do 5,000kn.

Potrebno je biti komunikativan, ljubazan i pedantan.

Molim za sve zainteresirane da se pošalju životopis na mail [email protected] i javiti se na broj telefona 092 3316 571
Posebne pogodnosti:
Odlična radna atmosfera i ekipa u lokalu, super uvjeti i zadovoljavajuća primanja.
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance, student servis
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Iskustvo u konobaranju
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina