Komisionar u internet prodavaonici (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. za klijenta traži:

Područje rada: Grad Zagreb
Rad na pola radnog vremena

Opis posla:
• Provođenje postupaka i procesa definiranih unutar poslovnog sustava
• Prijem kupaca, izdavanje naloga za kupce
• Telefonska komunikacija za kupce
• Prodaja proizvoda
• Savjetovanje kupaca
• Rad na blagajni
• Zaprimanje artikala i isporuka kupcima
• Briga za čistoću i urednost prijemne jedinice i skladišta prijemne jedinice
• Sređivanje i arhiviranje dokumenata
• Obavljanje ostalih poslova prema nalogu rukovoditelja
• Postupanje u skladu s procesima, postupcima i dokumentima integriranih sustava upravljanja
• Postupanje u skladu s procesima, postupcima i pravilima zaštite na radu i zaštite od požara
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata se očekuje:
• Organiziranost, komunikativnost, proaktivnost
• Usmjerenost na rad i postizanje rezultata
• Spremnost na timski rad
• Razumijevanje interneta i kupnje putem interneta
• Brzina i sposobnost brzog reagiranja
• Spremnost na putovanja
• Kreativnost i inovativnost
• Sposobnost donošenja odluka i preuzimanje odgovornosti

Uvjeti:
• SSS/VŠS
• Minimalno godina dana iskustva na istoj ili sličnoj poziciji
• Napredno korištenje Microsoft Office alata
• Znanje jednog stranog jezika
• Osoba mora znati upravljati baterijskim paletnim viličarem

NAČIN PRIJAVE (Molimo dobro pročitati)
• Molimo kandidate da na adresu [email protected] pošalju najnoviji životopis s naznakom u Predmetu: KOMISIONAR U INTERNET PRODAVAONICI / VAŠE IME I PREZIME
• Molimo cijenjene kandidate da pošalju najnoviji životopis s navedenim mjestima rada te kratkim opisom odgovornosti pri svakoj poziciji
• Životopis treba imati maksimalno dvije (2) stranice te sadržavati podatke, mjesto i datum rođenja, mjesto institucija školovanja i poželjno prigodnu FOTOGRAFIJU novijeg datuma
• Molimo kandidate da dobro pročitaju oglas te način prijave te budu objektivni kod prijave na ovu poziciju budući da kompetencije i obrazovanje koje smo naveli i očekujemo

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina