Komercijalni asistent - Enterprise (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.06.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
M SAN Grupa je vodeći distributer IT opreme na području Jugoistočne Europe.
Cijenimo entuzijazam i zalaganje, potičemo svakog pojedinca da pokaže svoje sposobnosti i potencijal usmjeren prema ostvarenju poslovnog uspjeha, te nagrađujemo dobre rezultate.
Ukoliko želite postati dio našeg tima, nudimo Vam priliku..

KOMERCIJALNI ASISTENT– ENTERPRISE (m/ž)
Zagreb

Komercijalni asistent za Enterprise je zadužen za operativnu provedbu svih tržišnih aktivnosti vezanih uz grupu proizvoda iz našeg portfelja s ciljem povećanja uspješnosti poslovanja, odrađivanje procesa u lancu nabave, praćenje realizacije i tržišnih trendove te je primarno odgovoran za prodaju i prodajne rezultate te optimalni lager.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od Vas?
• Poželjno obrazovanje tehničkog usmjerenja (VSS)
• Poznavanje Serverskih tehnologija top svjetskih proizvođača kao HP, Dell itd.
• Poznavanje IT tržišta u Hrvatskoj i široj regiji
• Komercijalno iskustvo u branši
• Izvrsno poznavanje rada na računalu i Interneta
• Vladate engleskim jezikom u komunikaciji
• Vozačka dozvola B kategorije
• Spremno prihvaćate prilike za učenje i usavršavanje
• Proaktivni ste, okretni i usmjereni na postizanje ciljeva

Nudimo Vam priliku za daljnji razvoj karijere i ostvarenje uspješnih rezultata u poslovnom okruženju koje se kontinuirano mijenja i prilagođava tržišnim uvjetima, stimulativna primanja (ovisna o osobnim rezultatima i uspješnosti poslovanja), te mogućnost daljnjeg napredovanja uz osobno i profesionalno usavršavanje. Vaš uspjeh je ograničen isključivo Vašom sposobnošću, kapacitetom i ustrajnošću.
Ukoliko ste se prepoznali u prethodno navedenome te želite postati dio našeg uspješnog tima, preostaje Vam još samo da se prijavite do 8. lipnja 2015. putem LINKA.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno