Komercijalist za tehničke proizvode (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.02.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg Klijenta, jednog od vodećih distributera tehničkih proizvoda, tražimo:

- Zagreb -

Opis posla:
• Prezentiranje i prodaja tehničkih proizvoda
• Informiranje i savjetovanje kupaca prilikom odabira proizvoda
• Realizacija prodaje i ostvarivanje prodajnih planova
• Rad na području cijele Hrvatske
• Izgradnja mreže kupaca i servisera na području cijele države
• Od zaposlenika se očekuje da u zadanom roku uspješno svlada cjelokupan asortiman proizvoda.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• 5 godina radnog iskustva u području prodaje tehničkih proizvoda
• Poželjno je iskustvo rada s monterima i instalaterima
• VŠS ili VSS ekonomskog ili tehničkog usmjerenja
• Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Vozačka dozvola B kategorije
• Ambicioznost, samostalnost u radu, orijentiranost na postizanje zadanih ciljeva.

Što nudimo?
• Osnovna plaća + stimulativni bonus
• Ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok od 3 mjeseca
• Službeni auto
• Mogućnost dodatnog školovanja i usavršavanja
• Početak rada je odmah.

Ako smatrate da odgovarate navedenom opisu, pošaljite nam svoj životopis putem linka za Brzu prijavu do 28.02.2015.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani!

MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina