Komercijalist (ž/m)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.03.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- rad na dizajnu ambalaže i osnovnih karakteristika kozmetičkih proizvoda
- širenje prodajne mreže u HR, EU i šire
Posebne pogodnosti:
- određeno uz mogućnost produljenja na neodređeno
- mogućnost napredovanja
- udio u ostvarenoj dobiti
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
- ambiciozna, poletna, odana i pouzdana osoba
- očekujemo kreativnost, kooperativnost, komunikativnost i asertivnost
- tražimo proaktivnost, efikasnost i samostalnost u radu
- poželjno VSS / poželjno MBA
- napredno poznavanje rada na računalu
- uređivanje i održavanje web stranice
- prednost: iskustvo u promociji i prodaji kozmetike i dodataka prehrani

Kontakt e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno