Komercijalist / Trgovački putnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb i Zagrebačka županija
Rok prijave:
29.07.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- Stalni radni odnos (probni rad 3 mjeseca)
- Puno radno vrijeme; klizno po dogovoru

Opis posla:
- prodaja čvaraka i svinjske masti dućanima, kafićima, pubovima, restoranima
- obilazak trgovačkih centara, briga o popunjenosti polica i poziciji proizvoda
- izrada računa, izvještaja, planova prodaje
Posebne pogodnosti:
- zanimljiv i dinamičan posao u brzorastućoj tvrtki koja se kontinuirano mijenja i prilagođava tržišnim uvjetima
- stimulacije/bonuse uz fiksna redovna primanja ovisno o ostvarenom učinku
- nova znanja i iskustva korisna za daljnji razvoj karijere
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS, VŠS
- minimalno 1 godina rada na istim ili sličnim poslovima/prednost iskustvo u prodaji prehrambenih proizvoda
- razvijene prodajne i pregovaračke vještine
- dinamičnost, pouzdanost i odgovornost
- vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač,spretnost u upravljanju manjim dostavnim vozilom

Molimo zainteresirane kandidate da svoje prijave pošalju isključivo putem e-maila: [email protected] ili donjom Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina