Komercijalist tehničke zaštite (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb i Zagrebačka županija, cijela Hrvatska
Rok prijave:
12.02.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Od kandidata se očekuje da svojim znanjem i dosad stečenim iskustvom obavlja poslove izrade tehničkih specifikacija, ponuda i prodaje sigurnosne opreme – sustava tehničke zaštite, parkirnih sustava i dr. Pored prodaje opreme i proširenja prodajnog asortimana, važno će biti i obavljati aktivnosti praćenja realizacije već ugovorenih poslova kao i praćenja potreba i zadovoljstva korisnika, za što je potrebno poznavanje i razumijevanje kompletne opreme koja se nudi. Osnovni uvjet za javljanje na natječaj je radno iskustvo na poslovima prodaje/projektiranja predmetne ili slične opreme
Posebne pogodnosti:
- kontinuirano stjecanje novih znanja
- mogućnost školovanja u inozemstvu
- mogućnost napredovanja
- dobri uvjeti rada
- dinamično okruženje
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
- komunikacijske i prezentacijske vještine
- profesionalnost i samostalnost u radu
- orijentiranost prema kupcu
- ljubaznost
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine