Komercijalist na terenu (m/ž)

Mjesto rada:
Sjeverna Hrvatska, Istra, Kvarner, Dalmacija
Rok prijave:
05.02.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Meduza d.o.o. je specijalizirano poduzeće za otkup i distribuciju svježe ribe, skladištenje i distribuciju zamrznute ribe te uvoz i izvoz ribe.
Zbog stalnog razvoja i proširenja opsega posla, tvrtka Meduza traži komunikativne, snalažljive i odgovorne osobe za radno mjesto:

KOMERCIJALIST NA TERENU (m/ž)- Sjeverna Hrvatska, Istra, Kvarner, Dalmacija

OPIS POSLA:
- obilazak postojećih i potencijalnih kupaca
- svakodnevna komunikacija i unaprijeđenje odnosa s postojećim kupcima
- analiza tržišta
- pronalazak novih kupaca na terenu
- izrada financijskih ponuda prema kupcima
- dogovaranje plaćanja i dodatnih uvjeta
- briga o dostavi i naplati isporučene robe
- predlaganje i implementacija mjera u cilju povećanja prodaje
- planiranje prodaje i putovanja
- izvještavanje o radu
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- analitičnost, samostalnost
- osnovno poznavanje rada na računalu (MS Office)
- odgovornost prema poslu i dobra poslovna organizacija
- razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
- smisao za timski rad i usmjerenost na ostvarenje ciljeva
- B kategorija

Prijavite se putem Brze prijave ili mailom: [email protected]
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro