Komercijalist (m/ž)

6 dana
Poslodavac:
Hot Spot j.d.o.o.
Kategorija:
Prodaja (maloprodaja - veleprodaja)
Mjesto rada:
Hrvatska
Rok prijave:
15.12.2016.

Opis radnog mjesta: Ukoliko niste u radnom odnosu ili jeste a želite dodatno zaraditi, tvrtka HOT SPOT ima odličan posao za Vas. Bilo kojem kutku Hrvatske da pripadate, dobro ste došli... Prvi put u Hrvatskoj, tvrtka za web marketing HOT SPOT traži komercijaliste na cijelom prostoru Hrvatske. Ukoliko ste elokventna, vedra i nasmijana osoba imate glavne predispozicije za ostvarenje osobnih prihoda.
Posebne pogodnosti:Fleksibilno radno vrijeme,odlični radni uvjeti, mogućnost napredovanja...
Vrsta posla:rad na određeno vrijeme, honorarni posao
Županija:Sve županije

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:• osobe s područja cijele Hrvatske
• usmjerenost klijentima
• iskustvo u prodaji i prezentaciji usluga
• učinkovitost u komunikaciji – pregovaračke vještine
• znanje rada na računalu (MS Windows, MS Office, Internet)
• efikasnost, snalažljivost i kreativnost

Kontakt e-mail: rasic.hotspot@gmail.com

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Hot Spot j.d.o.o.
Adresa:Flanatička 11, 52100 Pula
Telefon:095 3339 633
Kontakt osoba:Rašić

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare