Komercijalist (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
19.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Golden Rose d.o.o. traži više samostalnih komercijalista (m/ž) za područje Grada Zagreba.

Opis poslova:
• Prodaja dekorativne kozmetike
• Obilazak novih potencijalnih kupaca, uz prezentaciju i ponudu proizvoda i sklapanje poslovne suradnje
• Vođenje brige o prodaji na određenom području
• Obilazak kupaca na prodajnom području
• Primanje narudžbi od kupaca.
Posebne pogodnosti:
Buduće članove našeg tima očekuje rad u poticajnoj, dinamičnoj te ugodnoj radnoj okolini.
Ponude će biti razmatrane u potpunoj diskreciji, a bit će kontaktirani samo uže odabrani kandidati koji udovoljavaju traženim uvjetima.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

• Visok stupanj odgovornosti i samostalnosti i inicijative u radu
• Orijentiranost cilju i poduzetnost u izvršenju zadataka
• Donošenje samostalnih odluka
• Vozačka dozvola B kategorije
• Nekažnjavan prema važećim zakonima Republike Hrvatske

Kontakt e-mail: [email protected].Uz životopis poželjno poslati i fotografiju.