Komercijalist (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Samostalni komercijalist je snalažljiva, komunikativna i odgovorna osoba koja gradi svoju prodajnu mrežu kupaca naših proizvoda (parfema). Dobro organizira svoje radno vrijeme i poslovanje, izgrađuje vjerodostojnost i odnose s kupcima. Potencijalni kupci su pravne osobe (veleprodaja, maloprodaja, uslužne djelatnosti). Svakodnevno radi u uredu, a povremeno i obilazi postojeće i potencijalne kupce.
Posebne pogodnosti:
- rad u malom i poduzetnom timu
- stalna i redovita primanja
- neradni vikend i praznici
- mogućnost napredovanja
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Kvalifikacije:
- po mogućnosti VSS ekonomskog smjera
- odlično snalaženje "na internetu" i napredno poznavanje rada na računalu (Excel i Word)
- vozačka dozvola B kategorije

Očekujemo:
- odgovornost
- samomotiviranost
- snalažljivost
- spremnost na rad u malom i dinamičnom timu ljudi
- fleksibilnost
- spremnost na učenje i edukaciju

Kontakt e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina