Komercijalist (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska i Bosna i Hercegovina
Rok prijave:
08.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Društvo PARKA DISTRIBUCIJA D.O.O. Vodovodna 20A, Zagreb objavljuje oglas za radno mjesto:

KOMERCIJALIST (m/ž) za prodaju sirovina za kozmetiku i sredstva za čišćenje

Mjesto zaposlenja: Zagreb
Zadaci radnog mjesta: Promocija i prodaja proizvoda na tržištu Republike Hrvatske i Bosne i Hercegovine.
Zaposleni/a bi bio/bila zadužen/a za plasman sirovina koje se koriste u kozmetici i kod sredstava za čišćenje.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za kandidate:
- Visoka stručna sprema – dipl. inž. / mag. ing. kemijskog inženjerstva
- Aktivno znanje engleskog jezika
- Samostalni rad u Windows okruženju i korištenje Microsoft Office aplikacija
- Vozačka dozvola B kategorije

Radno iskustvo: najmanje 3 godine na području prodaje sirovina koje se koriste za kozmetiku.
Rok za prijavu: do 08.4.2015.
Stupanje na rad: po završetku natječaja
Vrijeme selekcije kandidata: u roku od 10 dana bit će pozvani odabrani kandidati, a u roku do 30 dana od obavljenog razgovora kandidati će biti obavješteni o odluci poslodavca

Ostalo:
- Prijave sa životopisom na hrvatskom i engleskom jeziku dostaviti isključivo putem elektronske pošte na [email protected] .
- Obavezan probni rad u trajanju do 6 mjeseci
- Zaposlenom će biti omogućeno stručno usavršavanje, obuka u zemlji i inozemstvu
- Poslodavac zadržava pravo da ne primi niti jednog od kandidata koji se prijave na natječaj ukoliko nije zadovoljan onim što kandidati mogu ponuditi ili tražiti
- Poslodavac zadržava pravo da ne odgovori na prijave koje ne zadovoljavaju uvjete navedene u oglasu.
- Društvo Parka distribucija d.o.o., posluje u okviru HSH Chemie Distribution Group iz Njemačke
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine