Komercijalist (m/ž) za prodaju sirovina u prehrambenoj i farmaceutskoj industriji

O poslu

Opis radnog mjesta:
Društvo PARKA DISTRIBUCIJA D.O.O. Vodovodna 20A, Zagreb objavljuje oglas za radno mjesto:

KOMERCIJALIST (m/ž)
za prodaju sirovina u prehrambenoj i farmaceutskoj industriji.

Zadaci radnog mjesta:
Promocija i prodaja proizvoda na tržištu Republike Hrvatske, Slovenije i Bosne i Hercegovine. Zaposleni/a bi bio/bila zadužen/a za plasman sirovina koje se koriste u farmaceutskoj i prehrambenoj industriji.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za kandidate:
i. Visoka stručna sprema – dipl. inž. / mag.ing.kemijskog inženjerstva – dipl.ing.agronomije/ mag.ing. prehrambenog inženjerstva, mag.ing. biokemijskog inženjerstva
ii. Aktivno znanje engleskog jezika
iii. Samostalni rad u Windows okruženju i korištenje Microsoft Office aplikacija
iv. Vozačka dozvola B kategorije

Radno iskustvo: najmanje 3 godine na području prodaje sirovina koje se koriste u farmaceutskoj i prehrambenoj industriji.

Stupanje na rad: po završetku natječaja.

Vrijeme selekcije kandidata: u roku od 10 dana bit će pozvani odabrani kandidati, a u roku do 30 dana od obavljenog razgovora kandidati će biti obavješteni o odluci poslodavca.

Prijave sa životopisom na hrvatskom i engleskom jeziku dostaviti isključivo putem elektronske pošte na [email protected] ili Brzom prijavom.

Obavezan probni rad u trajanju do 6 mjeseci.
Zaposlenom će biti omogućeno stručno usavršavanje, obuka u zemlji i inozemstvu.
Poslodavac zadržava pravo da ne primi niti jednog od kandidata koji se prijave na natječaj ukoliko nije zadovoljan onim što kandidati mogu ponuditi ili tražiti.
Poslodavac zadržava pravo da ne odgovori na prijave koje ne zadovoljavaju uvjete navedene u oglasu.
Društvo Parka distribucija d.o.o., posluje u okviru HSH Chemie Distribution Group iz Njemačke.

Više detalja na:
www.parkagroup.com
www.hsh-chemie.com
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro