Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 19.01.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Komercijalist/komercijalistica za turističke aranžmane

- dana
ATLANTIS TRAVEL D.O.O. PUTNIČKA AGENCIJA, UGOSTITELJSTVO, TRGOVINA I USLUGE
Kategorija:
Prodaja (maloprodaja - veleprodaja)
Mjesto rada:
Slavonski Brod
Rok prijave:
19.01.2017.
Mjesto rada:SLAVONSKI BROD, BRODSKO-POSAVSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:2
Razina obrazovanja:Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike word excel
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:ATLANTIS TRAVEL D.O.O. PUTNIČKA AGENCIJA, UGOSTITELJSTVO, TRGOVINA I USLUGE
Kontakt:pismena zamolba: Naselje Slavonija I/3, 35000 Slavonski Brod e-mailom: crm@atlantis-travel.hr
Ostale informacije:

Opis posla: prodaja turističkih aranžmana i rad na web stranici. Poželjno je poznavanje i ruskog jezika. Osoba se može primiti na stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa ako nije starija od 29 godina te je prijavljena u evidenciji nezaposlenih osoba HZZ-a i ima odgovarajući stupanj obrazovanja i struku predviđenu za obavljanje poslova radnog mjesta za čije se obavljanje prima na stručno osposobljavanje, koja bez obzira na razdoblje ukupno evidentiranog staža u mirovinskom osiguranju, nema više od jedne godine staža u zvanju u kojem se obrazovala.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:81112088

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare