Knjigovođa / Računovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Bit ćete odgovorni za:

• kontrolu ispravnosti ulaznih računa
• knjiženje bankovnih izvoda
• pravovremenu i točnu obradu, te knjiženje dokumentacije
• održavanje baze dobavljača
• predlaganje i implementaciju novih te unapređenje postojećih računovodstvenih procesa
• ostale knjigovodstvene poslove u skladu s poslovanjem kompanije
• sudjelovanje na projektima
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno obrazovanje:
• odlično poznavanje engleskog jezika
• dobro znanje njemačkog jezika bit će prednost
• posjedovanje relevantnog radnog iskustva na knjigovodstvenim poslovima
• poznavanje MS Office alata
• točnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka
• poznavanje rada u SAP-u i/ili Oracle-u je poželjno, no ne predstavlja uvjet

Ostalo:
Ukoliko želite raditi u izuzetno poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika, surađivati sa stručnjacima iz svih područja, spremnih na razmjenu znanja i timski rad – postanite i Vi dio PLIVINOG tima!

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru te udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis dostavite nam do 6. listopada.

Prijava putem linka
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro