Knjigovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.08.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Iskoristite ovu priliku i pridružite nam se –tražimo osobu koja je spremna svojim radom, zalaganjem i iskustvom doprinijeti ostvarivanju naših poslovnih ciljeva, na poziciji:

KNJIGOVOĐA(M/Ž) - Zagreb

OPIS POSLA:
- Sortira, odlaže i unosi podatke vezane uz obračune plaća
- Izrada platnih lista prema dostavljenoj dokumentaciji satnice i uvjeta iz službe ljudskih potencijala
- Odlaganje, sortiranje i knjiženje URA I IRA
- Knjiženja dnevnog utrška
- Izrada IRA
- Salda konti usklađenja
- Knjiženje izvoda banke
- Knjiženje i usklađivanje blagajne i putnih obračuna
- Knjiženje kompenzacija i cesija
- Ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovoditelja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI RADNOG MJESTA:
- SSS ekonomskog smjera i 5 godina radnog iskustva na istim poslovima ili VŠS ekonomskog, upravnog ili poreznog usmjerenja i 1 godina radnog iskustva na istim poslovima
- Poznavanje rada na računalu
- Poznavanje rada u knjigovodstvenim aplikacijama
- Nudimo Vam rad u dinamičnom i zahtjevnom okruženju, s prilikama za osobni rast i razvoj kroz angažman na izazovnim poslovima I projektima.

Ukoliko ste zainteresirani za ovu poziciju, molimo Vas da nam životopis pošaljete Brzom prijavom.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina