Key Account Manager - farmaceutska industrija (m/ž)

Mjesto rada:
Cijela Hrvatska
Rok prijave:
01.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ManpowerGroup je multinacionalna tvrtka sa sjedištem u Milwaukeeju, glavnom gradu savezne države Wisconsin u SAD-u. Gotovo 70 godina, ManpowerGroup tvrtkama diljem svijeta pruža sveobuhvatna rješenja na području zapošljavanja i razvoja ljudskih potencijala.
Kao najveća globalna tvrtka u svojoj industriji, ManpowerGroup ima više od 30.000 zaposlenih u preko 80 zemalja i 3.4 milijuna suradnika u svijetu.
ManpowerGroup Hrvatska za klijenta, regionalnu farmaceutsku tvrtku, koja zastupa jednog od najpoznatijih proizvođača lijekova za infektivne bolesti (bolesti uzrokovane virusom HIV-a, hepatitisa B i C, itd.), traži visokokvalificirane i stručne osobe koje bi se priključile njihovu timu na poziciji

Mjesto rada: Cijela Hrvatska
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Završen sveučilišni studij – medicina, farmacija, stomatologija ili veterina
• Najmanje 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima:
- širenje prodajne mreže ostvarivanjem novih kontakata s relevantnim zdravstvenim ustanovama i specijalistima (potencijalnim klijentima)
- održavanje odnosa s postojećim klijentima putem posjeta na terenu
- organizacija korporativnih događaja, prezentacija i edukacija

• Iznimne prezentacijske i komunikacijske vještine
• Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Napredno poznavanje rada na računalu
• Posjedovanje vozačke dozvole – aktivni vozač

Što tvrtka nudi:
• Stalni radni odnos (uz probni rok)
• Stimultivna primanja – nepromjenjivi i promjenjivi dio dohotka u skladu s rezultatima
• Prilike za profesionalni i osobni razvoj unutar tima stručnjaka

Pozivamo sve zainteresirane i kvalificirane kandidate da svoj interes za poziciju iskažu slanjem detaljnog i ažuriranog životopisa na hrvatskom jeziku putem sljedećeg linka najkasnije do 1.2.2017.

Izravno će biti kontaktirani samo oni kandidati koji u potpunosti zadovoljavaju uvjete natječaja.
Unaprijed vam zahvaljujemo na iskazanom interesu.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine