Keramičar/keramičarka

4 dana
MONTIKOM društvo s ograničenom odgovornošću za građenje i trgovinu
Kategorija:
Graditeljstvo i geodezija
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
13.12.2016.
Mjesto rada:RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Zajednički smještaj
Poslodavac:MONTIKOM društvo s ograničenom odgovornošću za građenje i trgovinu
Kontakt:osobni dolazak: VIŠKOVO 155, 51216 VIŠKOVO mobitel: 098 449803
Ostale informacije:

Opis poslova: postavljanje pločica na ravne i tvrde podloge (zidove i podove), ravnanje podloge, pripremanje i rezanje pločica za kutove, pripremanje i miješanje smjese za ljepljenje te nanošenje na podlogu i pločice, lijepljenje pločica za podlogu pazeći da površina bude ravna i da razmaci među pločicama budu ravnomjerno raspoređeni te popunjavanje (fugiranje) prostora između pločica posebnom smjesom za fugiranje.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:80624272

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare