Junior software developer (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
31.07.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
IT Sistemi - Nove Tehnologije d.o.o. je vodeći sistem integrator u Dalmaciji, sa zavidnim referencama na hrvatskom i regionalnom tržištu.

Više od 15 godina uspješno poslujemo i širimo listu klijenata zadovoljnih našim naprednim infrastrukturnim i aplikativnim rješenjima, te rješenjima za upravljanje dokumentima, korporativnim sadržajem i poslovnim procesima (DMS, ECM, BPM, input management).

Zbog razvoja poslovanja i visokih ciljeva, u Odjelu aplikativnog razvoja u Splitu tražimo više motiviranih i ambicioznih osoba za radno mjesto:

Junior software developer (m/ž).

Što Vas čeka na radnom mjestu:
- učenje, učenje, učenje,
- usvajanje novih znanja i vještina samostalno i uz mentore,
- sudjelovanje na razvoju, implementaciji i održavanju poslovnih aplikacija na novim tehnologijama i naprednoj IT infrastrukturi.

Posebne pogodnosti:
U IT Sistemima Vas očekuje:
- ekipa vrhunskih stručnjaka i mentora,
- opuštena atmosfera i otvorena komunikacija,
- rad na zanimljivim projektima i novim tehnologijama,
- kvalitetni radni uvjeti,
- mogućnost osobnog razvoja, učenja i napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Bit ćete nam zanimljivi ako:
- volite i znate programirati u.NET ili Javi,
- nemate možda ni sata radnog iskustva, ali doma ne gasite računalo,
- možete se pohvaliti s najmanje 3 vlastita SW uratka,
- željni ste novih znanja i spremni na kontinuirano učenje,
- programiranje je jedini put kojim želite krenuti,
- entuzijazam je jedna od vaše tri top osobine,
- imate razvijene govorne i pisane komunikacijske vještine,
- govorite i pišete engleski.

Prednost Vam daje:
- entuzijazam i visoka samomotivacija,
- organizacijske vještine i sposobnost za multi-tasking,
- sposobnost za timski rad, ali i izražena samostalnost u radu,
- razvijen smisao za detalje, kao i za humor,
- pozitivan stav.

Ako smatrate da je ovo pravo radno mjesto za Vas, pošaljite svoju prijavu i životopis do 31.07.2014. godine putem linka za Brzu prijavu.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno