Junior Sales Recruiter / Komercijalist HR usluga (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. za klijenta traži:

Junior Sales Recruiter/Komercijalist HR usluga m/ž
Područje rada: Grad Zagreb/centralni dio

Opis posla:

Pronalazak novih klijenata, pisanje dopisa, dogovaranje sastanaka, prezentacija i prodaja usluga vezanih za ljudske potencijale, telefonsko zvanje klijenata, administrativni poslovi (sastavljanje ugovora), pomoć u HR aktivnostima

Uvjeti:
• ugovor na određeno vrijeme uz probni period
• ugovor na neodređeno kroz dogovoreni period ukoliko se kandidat pokaže kvalitetan
• početna mjesečna neto plaća od 3000 kuna + prijevoz ovisno o iskustvu kandidata
• mogućnost napredovanja na višu poziciju vrlo brzo ukoliko osoba je sposobna i spremna učiti
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata se očekuje:
• min. VŠS društvenog ili ekonomskog smjera
• 1 godina iskustva rada u domeni ljudskih potencijala i/ili prodaji usluga vezanih za ljudske potencijale (idealan kandidat bi trebao imati iskustva rada u prodaji usluga ili odrađivanju drugih usluga u agenciji za zapošljavanje)
• Prednost također imaju kandidati koji su radili u prodaji bankarskih, financijskih, telekomunikacijskih usluga te osiguranja, edukacije i sl.
• Kandidat treba biti pismen, komunikativan, organiziran, imati volju i želju za učenjem, napretkom i radom
• Izvrsno korištenje računalom, Internetom, rad na društvenim mrežama je plus
• B-kategorija je plus, no nije uvjet
• Odličan engleski u govoru te pismu

NAČIN PRIJAVE
• Molimo cijenjene kandidate da se prijave putem Brze prijave te odgovore na tražena pitanja.
• Molimo cijenjene kandidate da pošalju najnoviji i kompletan životopis s kronološki navedenim mjestima rada te kratkim opisom odgovornosti pri svakoj poziciji. Također bismo zamolili da se u životopis poželjno priloži prigodna fotografija novijeg datuma.
• Prijava ide isključivo putem portala POSAO.HR - utoliko molimo da nam se prijave dodatno ne šalju putem elektronske pošte.
• Kandidate izabrane za osobni razgovor u Agenciji kontaktirat ćemo telefonski.
• Molimo samo kandidate koji zadovoljavaju uvjete oglasa da se prijave na navedenu poziciju budući da se traže ciljana znanja.

Za razgovor u Agenciji obvezno je pripremiti:
• kopiju diplome, potvrde o završenoj stručnoj spremi i sl.
• eventualne pismene preporuke
• važeću potvrdu o nekažnjavanju

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina