Junior Java programer (m/f)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.05.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
INTENDA NET je brzorastuća IT tvrtka iz Zagreba koja se bavi razvojem vlastitih softverskih rješenja. Dio smo Recro-net grupacije, uspješno poslujemo te plasiramo naše proizvode i rješenja na međunarodnom tržištu. Potencijalnim zaposlenicima možemo ponuditi odličnu radnu atmosferu, izazovan posao, rad u dinamičnom okruženju sa internacionalnim korisnicima, priliku za osobni i profesionalni razvoj.

Više informacija o tvrtci INTENDA NET saznajte na http://www.intendanet.hr.

Opis posla
Zbog proširenja poslovanja želimo ojačati naš tim sa više junior i senior Java programera za rad na razvoju Java / Web orjentiranim softverskim rješenjima.

Tražimo samostalne i dinamične kandidate koji:
- samostalno i u timu analiziraju potrebe za novitetima te vode zadatke do pune izvedbe,
- sudjeluju u testiranju postojećih rješenja, identificiraju nedostatke te ih debuggiraju,
- interaktivno sudjeluju sa kolegama i voditeljima u dizajnu proizvoda,
- koordiniraju svoje aktivnosti sa timovima.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- završen studij ili student tehničkog ili prirodoslovnog usmjerenja (FER, PMF, FOI, TVZ…).

JUNIOR JAVA DEVELOPER:
- radno iskustvo je poželjno, ali nije preduvjet,
- poznavanje Java programskog jezika,
- dobro poznavanje rada relacijskih baza podataka,
- osnovno poznavanje Linux operacijskog sustava i administracije .

Prednosti:
- poznavanje mobilnih tehnologija (Android),
- poznavanje i iskustavo u radu sa Java application web serverima (Tomcat, JBoss, Glassfish...),
- poznavanje SCMa (git, svn...) .

Molimo Vas da prijave s priloženim životopisom pošaljete u MS Word ili PDF formatu putem linka za prijavu te naznačite za koju poziciju se javljate.

Za poziciju JUNIOR JAVA DEVELOPER-a poželjno je uz CV navesti programerske projekte na kojima ste sudjelovali (kratak opis projekta, korištene tehnologije, uloga u timu ili samostalni zadatak).

Što nudimo
- odlična radna atmosfera,
- radna okolina u timu mladih i raznolikih stručnjaka,
- mogućnost brzog napredovanja.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Poznavanje rada na računalu:
napredno