JavaScript Developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg Klijenta, tražimo kandidata za poziciju:

– Zagreb –

Opis posla:

• front end development
• dizajn web stranica i korisničkih sučelja aplikativnog softvera za potrebe komercijalnih i internih projekata
• testiranje softwarea i pisanje dokumentacije
• development i održavanje web aplikacija i servisa
• izrada koncepata, planiranje i implementacija tehničkih rješenja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VŠS/VSS tehničkog smjera (poželjno FER, PMF, TVZ, FOI) ili SSS uz odgovarajuće iskustvo
• Aktivno znanje engleskog jezika
• 1 - 3 godine developerskog iskustva
• Vrlo dobro poznavanje JavaScript frameworka a poželjno i HTML-a i CSS-a
• Poželjno poznavanje VB.NET/C#.

Nudimo:
• Atraktivna primanja
• Ugodnu radnu atmosferu u mladom i motiviranom timu
• Dinamične radne zadatke i svakodnevne izazove
• Mnoge mogućnosti učenja.

Ako mislite da ste prava osoba za ovu poziciju pošaljite nam svoj životopis putem linka za Brzu prijavu do 01.04.2015.

Samo kandidati koji su ušli u uži izbor će biti kontaktirani.

MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8. za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja kla526-08-02/2-09-2.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno