Java programer (ž/m)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.07.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Privredna banka Zagreb d.d. je društvo čija je vizija biti uzor i centar izvrsnosti u području financijskog poslovanja u Hrvatskoj. Mi prepoznajemo Vaš talent, pružamo vrhunske uvjete za profesionalni razvoj i želimo zajednički stvarati nove vrijednosti.
S ciljem održavanja kvalitete i pouzdanosti našeg poslovanja i osnaživanja unutarnjih snaga Privredne banke Zagreb d.d., tražimo ambiciozne i motivirane osobe zainteresirane za izazovni korak u karijeri u Informacijskoj i komunikacijskoj tehnologiji na radnom mjestu:

u Razvoju aplikacija, Aplikacije središnjih sustava (mjesto rada Zagreb)

Svrha radnog mjesta je izgradnja i održavanje programskih (softverskih) rješenja na tehnički podržanim platformama i u višeslojnom okruženju. Posao obuhvaća podršku održavanju produkcijskih sustava i podršku razvoju i implementaciji SW proizvoda. Također uključuje i razvoj, uspostavljanje i provođenje procedura rada i mjera povećanja kvalitete proizvoda.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Formalni uvjeti koje svi kandidati moraju zadovoljavati su sljedeći:
• završen studij tehničkog usmjerenja (FER, FOI, PMF, TVZ i srodni fakulteti ili veleučilišta),
• 2 ili više godina radnog iskustva na poslovima projektiranja ili programiranja Java aplikacija,
• aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu.

Uz poželjno iskustvo u području bankarskog poslovanja, navedeno radno mjesto zahtijeva od Vas posjedovanje iskustva:
• u razvoju software-a temeljenog na Java i Java EE tehnologijama,
• u radu s relacijskim bazama podataka (Oracle, PL/SQL) i poznavanje relacijskog modeliranja,
• u razvoju s web tehnologijama (HTML5, CSS3, Javascript, jQuery, Bootstrap, AngularJS),
• u razvoju aplikacija na IBM WebSphere Application Server, Tomcat,
• u poznavanju principa i alata za funkcionalno i nefunkcionalno testiranje aplikacija,
• u poznavanju NoSQL baza podataka (MongoDB, Elasticsearch).

Što nudimo?
Privredna banka Zagreb d.d. svojim djelatnicima nudi priliku za profesionalno usavršavanje i napredovanje kroz rad u dinamičnom okruženju i na izazovnim projektima. Djelatnici Informacijske i komunikacijske tehnologije PBZ-a osim pohađanja stručnih tečajeva i tečajeva stranih jezika, sudionici su IT konferencija na kojima se stručno usavršavaju. Zaposlenicima su dostupne brojne in-house, kao i raznolike eksterne edukacije, a o karijeri u PBZ grupi više možete pročitati i na našim korporativnim stranicama (http://www.pbz.hr/hr/posao-karijera-0).

Kako se prijaviti?
Uz životopis i ispunjen 'PBZ Prijavni upitnik' koji se u elektronskom obliku nalazi na korporativnim stranicama Banke (www.pbz.hr) svoj interes za otvoreno radno mjesto iskažite najkasnije do 30. srpnja 2016. godine isključivo putem Brze prijave.

Zapošljavamo i pripravnike! Ukoliko nemate radnog iskustva, no imate izražen interes i želju za učenjem, javite nam se na oglas.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine