Java programer bankarskih poslovnih aplikacija (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.04.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zapošljavamo 8 novih djelatnika koji će se pridružiti i proširiti naše postojeće razvojne timove.

JAVA PROGRAMER BANKARSKIH POSLOVNIH APLIKACIJA (m/ž)
- Osoba bez iskustva – Pripravnik

O nama:
Vestigo je tvrtka za razvoj visoko-specijaliziranog softvera visoke dodane vrijednosti za banke i druge financijske kuće:
- Osnovani smo prije 16 god. i od tada imamo stabilno poslovanje i kontinuirani rast
- Imamo preko 100 zaposlenih osoba, većina visoko kvalificiranih stručnjaka s bogatim radnim iskustvom
- Ponosni smo na kapitalne projekte koje smo odradili za renominirane domaće banke te proširili poslovanje na zahtjevno europsko tržište
- Klijenti nas poznaju po poslovnoj ekspertizi iz domene bankarstva, izvrsnosti i kvaliteti finalnog proizvoda za podršku poslovanju banaka
- Naši djelatnici spadaju u najkonkurentniju radnu snagu na tržištu, imaju osiguranu poslovnu karijeru i budućnost za sebe i za svoje obitelji, bez obzira ostaju li dugo godina s nama ili kasnije idu dalje

Značajke posla:
- Programiranje bankarskih poslovnih aplikacija u Java / J2EE programskom okruženju
- Osigurana osnovna edukacija u trajanju od 2 mjeseca i mentorstvo prvih godinu dana
- Nakon priključenja timovima, mentorstvo voditelja timova i timski rad rješenja za zahtjevne klijente u EU
- Stjecanje ogromnog kapitala u znanju za najtraženiju poslovnu problematiku u izradi aplikativnih rješenja za banke u EU
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Vrsta posla : Stalna
- Potrebna stručna sprema: - VSS ili pred diplomom (apsolventi) PMF, FER, TVZ, FOI ili sl.
- Prednost: PMF
- Potrebne godine iskustva: 0
- Početak rada: Odmah do popunjenja svih radnih mjesta
- Strani jezici (aktivno): Engleski
- Strani jezici (pasivno): NE
- Vozačka dozvola: NE
- Osnove rada na računalu: Da

Očekujemo:
- Zaposlenik je spreman učiti i profesionalno se usavršavati
- Zaposlenik je spreman na izazove kojima će ostvariti osobni rast i razvoj i time doprinijeti razvoju firme

Komunikacija:
- Prijave poslati na Email: [email protected]
- Pitanja slati na [email protected] ili zvati na M: +385913680206
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno