JAVA Developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb i/ili Beograd
Rok prijave:
07.08.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Smart Vending jedno je od vodećih rješenja na europskom tržištu i trenutno ga koristi najveća europska tvrtka u tom sektoru s preko 150.000 automata. Klijeti su brojne tvrtke iz većine zemalja Europe te Azije i Amerike.

Opis poslova:
Proizvod na kojem ćete imati priliku raditi je cjeloviti multi-platform sustav (vlastiti HW, Cloud, Mobilne aplikacije) koji omogućava uspostavu novog
modela poslovanja u tom sektoru.
Radit ćete na platformi za bezgotovinsko plaćanje na automatima koja
uključuje mobilno plaćanje, programe vjernosti, marketinške kampanje,
segmentaciju korisnika i integracije sustava sa etabliranim rješenjima na
tržištu.

Svakodnevno ćete biti zaduženi za:
• analizu i kreiranje tehničkih specifikacija te implementaciju client-server aplikacija . osmišljavanje i pisanje unit testova i optimizacija postojećeg koda
• koordinacija s QA timom i suradnja oko automatizacije testiranja i isporuke
• sudjelovanje u build/deployment fazama.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Država:
Hrvatska / Srbija

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za sudjelovanje u selekcijskom postupku:
• Više od 3 godine iskustva u samostalnom rješavanju programerskih zadataka, gdje je na temelju korisničkih zahtjeva bilo potrebno osmisliti i izvesti zaokruženu funkcionalnost (serverska strana + korisničko sučelje)
• Posvećivanje iznimne pažnje urednosti koda i skalabilnosti rješenja.
• Iskustvo u radu na procesno orijentiranim sustavima smatrat će se prednošću
• Pozitivan stav

Znanja i vještine:
• Server side -Java / Spring / Hibernate / Postgre DB
• Poželjno je iskustvo u Front end, Javascript MVC (any framework), Test-driven development, Unit testing

Zvuči li vam pozicija zanimljivo i izazovno? Svi kvalificirani i zainteresirani kandidati mogu svoj životopis na engleskom jeziku poslati putem linka Brze prijave najkasnije do 07.08.2017.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565 700; ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.