JAVA Developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Aktivis nudi iznimno visoku razinu iskustva s kompetentnim stručnjacima na području sustava za upravljanje dokumentima, projektima i sadržajem.

Tvrtka je osnovana 2006. godine, a od 2008. posluje kao jedna od članica KING ICT grupe.

Mladi tim s više od 9 godina iskustva u razvoju i implementaciji enterprise level aplikacija baziranih na JAVA/J2EE platformi, pruža usluge savjetovanja, razvoja, implementacije i uvođenja sustava za optimizaciju i unapređenje poslovnih procesa.
Rad na JAVA platformi ne samo da izdvaja naše sustave po visokoj razini kvalitete, skalabilnosti i sigurnosti, nego sadrži i dugogodišnje iskustvo stečeno u razvoju širokog spektra Java aplikacija i cjelovito poznavanje Java platforme i tehnologija vezanih uz platformu.

Posebno smo ponosni na visoku razinu stručnosti i iskustva na razvoju enterprise content management sustava na vodećim svjetskim platformama.

Postani dio našeg tima kao

JAVA Developer (m/ž) u Zagrebu
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
- iskustvo u radu s Java tehnologijama
- solidno poznavanje rada s bazama podataka
- sposobnost analiziranja i rješavanja složenih problema
- napredno poznavanje struktura podataka i algoritama
- izvrsno poznavanje engleskog jezika
- proaktivnost, inicijativu i vještine rješavanja problema
- samostalnost, samoorganiziranost i sposobnost prioritizacije zadataka
- izraženi timski duh
- želju za učenjem i razvojem znanja
- odgovornost i savjesnost
- sistematičnost i analitičnost u radu

Tvrtka je usmjerena prema okupljanju i zadržavanju kvalitetnih stručnjaka koji svojim radom, idejama i zamislima pridonose cjelokupnom razvoju organizacije. Ovdje možeš pokazati svoje sposobnosti, iskazivati i razmjenjivati svoja mišljenja s kolegama, učiti od vrhunskih stručnjaka, razvijati se i graditi svoju karijeru u IT svijetu.

Kandidatu nudimo:
- zaposlenje na neodređeno vrijeme
- primanja prema iskustvu, znanju i napretku
- rad na izazovnim projektima
- mogućnost za stručno usavršavanje i napredovanje
- radno mjesto izvan gradske vreve

Nudimo ti odličnu atmosferu, rad s poznatim i izazovnim klijentima, motivirajuća primanja i stabilno radno okruženje.

Prisustvovat ćeš ciljanim konferencijama i stručno se usavršavati. Radni prostor je moderan i novouređen, sa sobama za opuštanje i zabavu, uz fitness centar besplatan za zaposlenike.

Ne oklijevaj, nego pošalji svoj CV – najkasnije do 25.07.2017. godine putem linka za prijavu.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno