Java Developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. za klijenta traži:

- 1 izvršitelj

Opis posla:

- Razvoj i implementacija poslovnih aplikacija temeljenih na Java programskom jeziku
- Razvoj i održavanje poslovnih rješenja
- Sudjelovanje u razvoju inovativnih usluga i proizvoda
- Praćenje trendova u razvoju softvera
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata se očekuje:
- Viša/visoka stručna sprema FER, FOI, PMF, FESB, TVZ (ili odgovarajuće radno iskustvo)
- Minimalno 1 godina radnog iskustva u profesionalnom razvoju softvera
- Poznavanje procesa razvoja/održavanja aplikacija
- Iskustvo u radu s bilo kojim od IDE‐a: Rational, Netbeans, Eclipse, IntelliJ...
- Odlično poznavanje Java, J2EE, MVC koncepta i OO paradigme
- Iskustvo u radu s relacijskim bazama podataka (Oracle, DB2, ...)
- Napredno poznavanje engleskog jezika
- Motiviranost, samostalnost, komunikativnost, kreativnost, timski rad

Poželjne kvalifikacije:
- Spring/Spring Web MVC
- Poznavanje klijentskih web tehnologija, JavaScript i JS frameworkova (AngularJS)
- HTML, CSS i pripadajući front‐end frameworkovi (Bootstrap)
- RESTful servisi, XML, JSON. SOAP servisi. JAXB.
- Poznavanje SQL-a, dizajna relacijskih baza podataka, JDBC, Java ORM frameworka (Hibernate)
- Aplikacijski, transportni protokoli. Protokolni sigurnosni mehanizmi. PKI.
- Korištenje SCM‐a (Git)
- WebSphere Application Portal, WebSphere Application Server
- Unit testing
- Certifikat iz traženih tehnologija
- Poznavanje bankarske terminologije i poslovnih procesa
- Iskustvo s metodologijama agilnog razvoja

Poslodavac kandidatu nudi:
- Stalni radni odnos
- Izazovan, dinamičan i zahtjevan posao
- Rad na važnim i strateškim projektima za domaće i inozemne klijente
- Stručno usavršavanje i certificiranje
- Plaća po dogovoru

NAČIN PRIJAVE (Molimo dobro pročitati)
▪ Molimo cijenjene kandidate da se prijave putem maila [email protected], te navedu poziciju na koju se prijavljuju
▪ Molimo cijenjene kandidate da pošalju najnoviji životopis s navedenim mjestima rada te kratkim opisom odgovornosti pri svakoj poziciji
▪ Životopis treba imati maksimalno dvije (2) stranice te sadržavati podatke, mjesto i datum rođenja, mjesto institucija školovanja i prigodnu FOTOGRAFIJU novijeg datuma
▪ Kandidate izabrane za osobni razgovor u Agenciji kontaktirat ćemo telefonski
▪ Molimo kandidate da dobro pročitaju oglas te način prijave te budu objektivni kod prijave na ovu poziciju budući da kompetencije i obrazovanje koje smo naveli i očekujemo.

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno