Izvršni dirketor (m/ž)

Mjesto rada:
Cazin, Bosna i Hercegovina
Rok prijave:
15.07.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Powerserv Croatia je dio Powerserv grupacije sa sjedištem u Beču, Austrija.
Za našeg klijenta Agroholding stabilnu i rastuća kompanija koja djeluje na dinamičnom i izazovnom tržištu proizvodnje hrane i prehrambene industrije, a koja ima dugogodišnju tradiciju uspješnog poslovanja na području Bosne i Hercegovine i okolnih zemalja, u sklopu suradnji i partnerskih odnosa s tvrtkama na domaćem i stranom tržištu i u aktivnom je procesu širenja svojeg poslovanja i portfolia proizvodau potrazi smo za članaom Management tima.
Agroholding svoju jasnu viziju i plan širenja na domaćem i stranom tržištu želi graditi kroz visoko motivirane i ambiciozne zaposlenike koji će svojim vještinama i znanjima tome doprinijeti. Za uzvrat, svojim zaposlenicima i članovima tima želi osigurati radnu sredinu koja će im omogućiti da iskoriste sve svoje talente i potencijale te da za to budu adekvatno nagrađeni i stimulirani. Za ostvarivanje svojih ciljeva trebaju najbolje i najmotiviranije ljude na tržištu i ako se prepoznajete u navedenim opisima, ovo je prilika za vas:

Mjesto rada: Cazin, BiH

Opis poslova:
• Zastupanje i predstavljanje Kompanije u zemlji i inozemstvu, prema trećim osobama, državnim tijelima i institucijama
• Provođenje usvojene poslovne politike i strategije vlasnika poduzeća te organiziranje procesa rada i poslovanja
• U komunikaciji s osnivačem i vlasnikom kompanije organiziranje, koordiniranje, planiranje i analiziranje rada kompletne organizacije
• Zaključivanje i potpisivanje ugovora i kontroliranje njihovog provođenja
• Pripremanje razvojnih programa, poticanje i kontra njihove realizacije, iniciranje donošenja planova rada i kontroliranje provođenja istih
• Briga o financijskoj stabilnosti kompanije i profitabilnosti poslovanja
• Analiziranje izvješća o poslovanju uz redovito izvještavanje vlasnika kompanije
• Kreiranje idejnih rješenja za rješavanje eventualnih problema u poslovanju i osiguravanje optimalnih i učinkovitih uvjeta rada svih organizacijskih dijelova kompanije
• Praćenje kretanja konkurencije iz iste ili srodnih djelatnosti na tržištu
• Briga o provođenju i primjeni važećih zakonskih propisa i podmirenju svih obaveza prema državnim i nadležnim institucijama u poslovanju
• Odlučivanje o nabavi potrebne opreme, ocjenjivanje opravdanosti svih ulaganja u obrtna i osnovna sredstva i razvojne investicije kompanije
• Odobravanje zapošljavanja i izbora svih zaposlenika i odlučivanje o pojedinačnim pravima, obvezama i odgovornostima zaposlenika suglasno važećim propisima i aktima kompanije
• Briga o izgradnji imidža i njegovanju dobrog ugleda kompanije
• Redovito izvještavanje vlasnika kompanije o provedenim aktivnostima i financijskom poslovanju
• Postupanje sukladno propisima i ustaljenim normama radne discipline
• Odrađivanje svih ostalih poslova i aktivnosti po nalogu poslodavca
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Bosna i Hercegovina

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• Razvijene sposobnosti strateškog i razmišljanja i odlučivanja
• Razvijene sposobnosti logičkog zaključivanja i analitičkog pristupa poslovanju
• Razvijene sposobnosti rukovođenja i motiviranja ljudi
• Odlične organizacijske vještine
• Odlično poznavanje poslovnih procesa, principa prodaje i marketinga u poslovanju
• Izražene komunikacijske i interpersonalne vještine
• Izražene vještine detektiranja i uočavanja potreba i problema
• Razvijene sposobnosti rješavanja problema
• Sposobnost brzog usvajanja znanja i istraživanja
• Sposobnost lakog i brzog rješavanja konflikata
• Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Vozačka dozvola B kategorije
• VSS
• Prethodno iskustvo rada na istim ili sličnim pozicijama (minimalno 3 godine)
• Proaktivnost i izražena samomotivacija za rad
• Odgovornost i profesionalan pristup poslu i ispunjavanju svojih zadataka
• Visoka fokusiranost na realizaciju ciljeva i želja za uspjehom
• Izražena emocionalna i socijalna inteligencija
• Sposobnost brzog i lakog rješavanja problema
• Orijentiranost na zadovoljstvo klijenta
• Visoko postavljeni standardi i kriteriji kvalitete posla
• Pedantnost i organiziranost
• Proaktivnost i usmjerenost na rješavanje problema
• Sklonost timskom radu

Nudimo:
• Ugodnu i izazovnu radnu okolinu u kojoj se nagrađuje uspjeh
• Redovita fiksna primanja
• Stabilna i stimulativna primanja s razrađenom shemom planova i bonusa
• Konstantnu edukaciju i ulaganje u znanja i vještine zaposlenika
• Priliku za osobni i profesionalni razvoj
• Rad u uspješnoj i financijski stabilnoj kompaniji u timu mladih i stručnih ljudi s odličnom organizacijskom klimom

Radujemo se Vašim prijavama putem Brze prijave do 15.07.2016.

Powerserv Croatia d.o.o.
Britanski trg 5
10000 Zagreb
www.powerserv.hr
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine