Izolater/izolaterka - radnik/radnica na postavljanju hidroizolacija

24 dana
IZO-ING društvo s ograničenom odgovornošću za građenje i trgovinu
Kategorija:
Elektrotehnika
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.10.2016.
Mjesto rada:ZAGREB
Broj traženih radnika:2
Razina obrazovanja:Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:Terenski rad
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Zajednički smještaj
Poslodavac:IZO-ING društvo s ograničenom odgovornošću za građenje i trgovinu
Kontakt:e-mailom: drazen@izo-ing.hr
Ostale informacije:

* Opis poslova: hidroizolacijski sustavi od podruma do ravnog krova (hidroizolacija temelja, terasa, balkona i ravnih krovova). * Mjesto rada: Zagreb, cijela Republika Hrvatska * Postoji mogućnost stalnog zaposlenja. * Traže se kandidati/kandidatkinje sa završenom srednjom građevinskom, strojarskom ili elektrotehničkom školom ili sa iskustvom na izvođenju hidroizolacija.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:79272951

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr oglasnikpopusti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare