IT stručnjak / programer - Linux (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.09.2015.
Plaća:
od 664 € do 1 991 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Lapis je tim mladih i talentiranih ljudi orijentiranih inovacijama i vrhunskoj tehnologiji. Razvijamo IT sustave za hotelijestvo na Linux platformi. U linearnoj organizaciji svatko od nas je uključen u sve faze projekta, od ideje do realizacije. Ugodna radna atmosfera, visoka stručnost zaposlenika, rad na modernim tehnologijama i zajednička druženja samo su neke od vrijednosti koje rad u Lapisu čine zadovoljstvom.

Tražimo talentirane i entuzijastične IT stručnjake (m/ž) koji bi se priključili našem timu u dizajniranju, programiranju i implementaciji novih i održavanju i unaprijeđenju postojećih projekata.

Ne ograničavamo Vas sa stručnom spremom - tražimo znanje, a ne papire.

Naša platforma je isključivo Linux te se od kandidata očekuje njegovo vrlo dobro razumijevanje i lakoća korištenja.

U čemu trebamo Vašu pomoć:
- osnovna system administracija Debian servera (instalacija, konfiguracija, ...)
- izrada server-side aplikacije (backend i fronted) za management sustava
- rad na drugim web-based aplikacijama u sklopu naših projekata
- rad na našem OS-u za IPTV sustav (buildroot, yocto, oe)
- rad na embedded Linux sustavu
- detekcija i popravljanje (ili reportanje) bugova
- testiranje svega što napravimo
- razvijanje novih ideja u svrhu unaprjeđenja naših proizvoda i usluga
- držanje svega nabrojanog na gitu

Naravno, ne očekujemo da znate sve što tražimo, ali je prijašnje iskustvo u bilo kojoj od nabrojanih točaka prednost.
Posebne pogodnosti:
- laptop na korištenje
- besplatna teretana
- 300/200 Mbps internet veza

Linearna organizacija poslovanja, fleksibilno radno vrijeme, stimulirajuća plaća (satnica), ugodno i motivirajuće radno okruženje, poticanje kreativnosti, dostupnost modernih tehnologija, mogućnost napredovanja, suradnja s najboljim svjetskim stručnjacima u svojim područjima su neke od prednosti koje nudimo. Za uzvrat tražimo predanost poslu i rezultate.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, student servis
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Tehnologije koje (za sada) koristimo:

- Linux (očito)
- bash, makefile
- JS (node, meteor)
- C
- Qt (qml, C++)

Od kandidata ne tražimo da zna programirati u svakom od spomenutih jezika ne tražimo diplomu ili certifikate. Sve što trebate je impresionirati nas svojim znanjem, odnosno mogućnostima.

Budite slobodni prijaviti se i pokazati oglas Vašim kolegama po znanju jer nismo ograničeni samo na jedno mjesto.