It sistemski/a tehničar/ka

9 dana
Poslodavac:
HOTELI TUČEPI, dioničko društvo
Kategorija:
Elektrotehnika
Mjesto rada:
Tučepi
Rok prijave:
15.12.2016.
Mjesto rada:TUČEPI, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 4 godine
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike word excel
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:1 godinu
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:HOTELI TUČEPI, dioničko društvo
Kontakt:pismena zamolba: TRPINJSKA 9, 10000 ZAGREB e-mailom: ljudski.resursi@bluesunhotels.com
Ostale informacije:

Opis poslova: - instalacija sistemskog i aplikativnog softvera - nadzor rada mrežnog hardvera (preklopnici, komunikacijska oprema, pasivna oprema) - operativno provođenje anti-virusne zaštite i backup-a podataka - nadzor rada elektroničke opreme (telefonija, video nadzor, kontrola pristupa, prezentacijski sustavi) - organiziranje servisnih intervencija sa specijaliziranim pružateljima servisnih usluga - hardverski zahvati; manji servisi i nadogradnje računala - vođenje dokumentacije o postavkama informacijskog sustava Druga znanja: - poželjne su potvrde o dodatnom stručnom obrazovanju iz područja računalnih mreža, telekomunikacijskih sustava, elektrotehnike - napredno znanje engleskog jezika

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:80554658

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare