IT Project Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
19.11.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za Klijenta, jednu od vodećih tvrtki u svojoj industriji, tražimo

- Zagreb -

Glavni zadatak je omogućavanje uspješne suradnje između vodstva tvrtke i razvojnih timova s jedne, te partnerske kuće iz SAD-a s druge strane, kako bi se na vrijeme ispunili zahtjevi projekta na najvišoj razini.

Opis posla:
• Uloga poveznice između lokalnog tima i partnerske kuće iz SAD-a – omogućavanje učinkovite komunikacije u oba smjera
• Dogovaranje i izvještavanje vezano uz specifikacije, zahtjeve, vremenske rokove i status projekta između partnerske kuće i lokalnog tima
• Koordinacija rada programerskih i dizajnerskih timova; prepoznavanje, razumijevanje i zastupanje njihovih potreba
• Oblikovanje plana rada u suradnji s drugim ključnim ulogama
• Optimizacija radnih procesa i praćenje napretka projekta
• Pravovremena identifikacija prepreka i predlaganje rješenja za njihovo uklanjanje
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Značajno iskustvo projekt menadžmenta u IT sektoru
• Znanje formalnog procesa softverskog razvoja (uključujući izradu dokumentacije, agilni razvoj, unit testove)
• Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Spremnost na rad s fleksibilnim radnim vremenom, s obzirom na vremensku razliku
• Sposobnost jasnog izražavanja i uzimanja u obzir drugih perspektiva s ciljem ostvarivanja dobrih i produktivnih poslovnih odnosa
• Izražena sposobnost samostalne organizacije rada uz preuzimanje pune odgovornosti za svoje rezultate

Ako smatrate da odgovarate uvjetima natječaja pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu do 19.11.2014.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani!
MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro