IT – infrastruktura & support (m/ž)

Mjesto rada:
Poduzetnička zona Jalžabet
Rok prijave:
31.01.2019.

Tražite li posao? Postanite član našeg uspješnog tima!

Naša misija i tajna našeg uspjeha je proizvodnja visokokvalitetnih proizvoda s "karakterom". Svjesni smo da je u konačnici svaki pojedini zaposlenik duž cjelokupnog proizvodnog lanca zaslužan za nastajanje visoke kvalitete proizvoda koju će kupac na kraju dobiti u ruke. Wollsdorf Leder je tvrtka u stopostotnom obiteljskom vlasništvu te jedan vodećih europskih proizvođača kože i proizvodi s oko 1.200 zaposlenika diljem svijeta visokokvalitetnu kožu za internacionalnu auto i avio industriju. Temelj našeg uspjeha su angažirane zaposlenice i zaposlenici, koji daju u različitim područjima širom svijeta doprinos proizvodnji prvorazredne kože čija je ekskluzivnost opipljiva.

Težite li savršenstvu? Volite raditi na prirodnom proizvodu? Uzbudljivo vam je raditi u vodećoj međunarodnoj tvrtki? Onda postanite dio tima tvrtke Wollsdorf Components i stvarajte zajedno s nama dio plemenite elegancije.

Tada postanite dio našeg tima na radnom mjestu:
IT – INFRASTRUKTURA & SUPPORT (m/ž)

Opis poslova:

  • osigurati raspoloživost i nesmetan rad IT infrastrukture
  • Administracija i održavanje postojeće IT infrastrukture
  • Tehnička podrška odjelima unutar firme
  • Implementiranje KEY – User strukture
  • Održavanje hardwera
  • Odgovornost i razvoj uvođenja novih učinkovitijih rješenja
  • Integracija novil modula i funkcija u postojećem sustavu
  • Suradnja u provedbi globalnih projekata

Uvjeti:

  • Praktično iskustvo u Windows okruženju Client / Server
  • Iskustvo u implementaciji SAP Key Usera
  • Dobra znanja u MS Office programima
  • Iskustvo u radu sa mrežnom tehnologijom
  • Aktivno znanje njemačkog jezika ili engleskog jezika
  • Samostalnost u radu, fleksibilnost, komunikativnost te timski rad
  • Spremnost na daljnje učenje

Što nudimo:

  • stručnu obuku i stručno usavršavanje
  • mogućnost napredovanja u internacionalnoj karijeri
  • rad u izazovnom okruženju u kojem možete pokazati vaše sposobnosti
  • rad u međunarodnom okruženju
  • stimulativna primanja

Svoju molbu, molimo vas da pošaljete putem Brze prijave ili na e-mail: [email protected].

Za sve dodatne informacije obratite se na:
Wollsdorf Components d.o.o.
Dr. F. Tuđmana 17, Poduzetnička zona Jalžabet
Broj telefona 042 632 500
E-mail: [email protected]