IT administrator (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
25.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Instalacija hardverskih i softverskih sustava
Održavanje i popravak opreme
Mrežna administracija - LAN, WLAN, VPN
Konfiguriranje i podešavanje sustava vezanih za mrežnu sigurnost (firewall, antivirus...)
Uvođenje novih softverskih rješenja (BI, CRM, Fleet management, Time tracking ...)
Projektiranje i optimizacija web stranica, administracija web stranica
Kreiranje i provedba strategije vezane uz socijalne mreže kroz konkurentna istraživanja, određivanje platformi, poruka i identifikacije ciljane skupine
Generiranje, uređivanje, objava i dijeljenje dnevnih sadržaja (tekst, slike, video, HTML ...)
Analiziranje, upravljanje i održavanje Microsoft Dynamics NAV softverskog rješenja
Instalacija i održavanje MS Windows operacijskih sustava
Posebne pogodnosti:
Nudimo priliku za daljnji razvoj karijere u dinamičnom i ugodnom poslovnom okruženju koje se razvija i prilagođava tržišnim uvjetima, stimulativna primanja te mogućnost profesionalnog usavršavanja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Poznavanje MS Windows domenske okoline
Napredna MS Office znanja
Poželjni Microsoft IT certifikati
Osnovno znanje o hrvatskom računovodstvenom standardu
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine