IT administrator (m/ž)

1 dan
Poslodavac:
R2D2 savjetovanje j.d.o.o. R2D2 savjetovanje j.d.o.o.
Kategorija:
Informatika i telekomunikacije
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
25.09.2016.

Opis radnog mjesta: Instalacija hardverskih i softverskih sustava
Održavanje i popravak opreme
Mrežna administracija - LAN, WLAN, VPN
Konfiguriranje i podešavanje sustava vezanih za mrežnu sigurnost (firewall, antivirus...)
Uvođenje novih softverskih rješenja (BI, CRM, Fleet management, Time tracking ...)
Projektiranje i optimizacija web stranica, administracija web stranica
Kreiranje i provedba strategije vezane uz socijalne mreže kroz konkurentna istraživanja, određivanje platformi, poruka i identifikacije ciljane skupine
Generiranje, uređivanje, objava i dijeljenje dnevnih sadržaja (tekst, slike, video, HTML ...)
Analiziranje, upravljanje i održavanje Microsoft Dynamics NAV softverskog rješenja
Instalacija i održavanje MS Windows operacijskih sustava
Posebne pogodnosti:Nudimo priliku za daljnji razvoj karijere u dinamičnom i ugodnom poslovnom okruženju koje se razvija i prilagođava tržišnim uvjetima, stimulativna primanja te mogućnost profesionalnog usavršavanja.
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Varaždinska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Poznavanje MS Windows domenske okoline
Napredna MS Office znanja
Poželjni Microsoft IT certifikati
Osnovno znanje o hrvatskom računovodstvenom standardu
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:engleski
Vozačka dozvola:B
Poznavanje rada na računalu:dobro
Potrebno radno iskustvo:dvije godine

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: R2D2 savjetovanje j.d.o.o.
Adresa:Prisavlje 8, 10000 Zagreb
Županija:Grad Zagreb
Telefon:091 2086 208
Kontakt osoba:Bruno Maglić

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr oglasnikpopusti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare