Istraživač formulator (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
U timu Istraživanja i razvoja generičkih proizvoda, Vaše odgovornosti uključivat će:

• provođenje formulacijskih razvojnih aktivnosti: laboratorijski pokusi, izbor ekscipijensa, optimizacija formulacije i procesa, definiranje finalne formulacije
• sudjelovanje u odabiru primarnog pakiranja i aktivnostima transfera tehnologije
• sudjelovanje u proizvodnji serija vezanih uz uvećanje procesa (“scale-up”) i proizvodnji pilotnih/pivotalnih serija proizvoda
• izradu tehnološke i registracijske dokumentacije
• sudjelovanje u postsubmisijskim aktivnostima: GAP analize, DL, transfer tehnologije
• pisanje znanstvenih radova i drugih oblika znanstvenog oglašavanja
• sudjelovanje u uvođenju novih tehnologija
• sudjelovanje u izradi SOP-ova relevantnih za laboratorij/odjel
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno obrazovanje:
• VSS ili minimalno 300 ECTS – kemija, kemijska tehnologija, farmacija, biotehnologija
• poželjno radno iskustvo u razvoju farmaceutskih proizvoda - poznavanje tehnoloških procesa i principa prilikom razvoja formulacija farmaceutskih proizvoda
• poželjno radno iskustvo u području uvećanja mjerila proizvodnog procesa (iz laboratorijskog u komercijalno mjerilo)
• poželjno poznavanje osnova Dobre proizvođačke prakse i regulatornih zahtjeva
• sklonost timskom radu
• dobro znanje engleskog jezika
• dobro poznavanje MS Office alata

Ostalo:
Ukoliko želite raditi u poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika spremnih na timski rad i razmjenu znanja sa stručnjacima iz svih područja – postanite i Vi dio PLIVINOG tima!

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis dostavite nam do 24. svibnja.

Prijava putem linka
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro