Inženjer zaštite na radu (m/ž)

Mjesto rada:
Novalja
Rok prijave:
09.09.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo radnika na određeno vrijeme, uz mogućnost nastavka posla na neodređeno vrijeme.

- poslovi zaštite na radu, zaštite od požara te svi srodni poslovi (izrada akata, praćenje propisa, suradnja s nadležnim inspekcijama, i sl.)
- poslodavac obavlja djelatnost u turizmu (hoteli i kamp, s pratećim objektima – restorani, trgovine, caffe-barovi, igrališta, skladišta)
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Potrebni uvjeti i kvalifikacije:
- završen fakultet odgovarajućeg smjera (prvostupnik ili magistar)
- dvije godine rada u struci, na odgovarajućim poslovima
- potrebno poznavanje problematike zaštite na radu i zaštite od požara, te poznavanje propisa navedene oblasti
- samostalnost u radu
- položen odgovarajući stručni ispit (nije uvjet kod zaposlenja, ali kandidat ima obvezu položiti ga u roku koji će se odrediti ugovorom o radu)
- vozačka dozvola B kategorije
- znanje rada na računalu
- poželjno poznavanje stranih jezika

Nudimo:
- smještaj i prehranu
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro