Inženjer za marinske operacije (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
N A T J E Č A J
U CROSCO d.o.o.
u Sektoru bušenja obala/more

1 izvršitelj, mjesto rada Zagreb
Rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• VSS (min.240 ECTS), strojarski fakultet (prednost smjer brodogradnja), rudarsko-geološko-naftni fakultet
• Minimalno 5 godina radnog iskustva na području „offshore“ operacija (platforma)
• Poznavanje "offshore" tehnologije i prakse u naftnoj industriji
• Napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Napredno poznavanje rada na računalu (MS Office paket, Autocad i slični inženjerski softverski paketi)

PREDNOSTI
• Poznavanje standarda i preporuka Lloyd’s Register, ABS, IMO, API, ASTM, EN i BS
• Poznavanje kodova ISM/ISPS

POPIS POSLOVA
• Kontinuirana komunikacija s certifikacijskim kućama ABS, Lloyd’s Register i ostalim certifikacijskim društvima
• Organizacija pregleda platformi od strane ABS-a, Lloyd’s Register, ModuSpec, West i ostalih certifikacijskih kuća
• Praćenje promjena u standardnima za opremu i klasu platformi
• Vođenje registra obveznih standarda za platforme i pravovremeno obnavljanje istih
• Asistencija u Odjelu za marinski i podvodni inženjering

Ukoliko ste zainteresirani za obavljanje navedenih poslova, svoju ponudu s kratkim životopisom na hrvatskom i engleskom jeziku, s naznakom "Natječaj - Inženjer za marinske operacije", dostavite najkasnije do 18.04.2014. na adresu:

Crosco, naftni servisi d.o.o.
Sektor upravljanja ljudskim resursima
Ulica grada Vukovara 18, 10000 Zagreb

ili putem donje Brze prijave.

U obzir će se uzimati samo ponude kandidata koji udovoljavaju uvijete natječaja, dok kandidati koji ne udovoljavaju uvjetima natječaja ili čije su prijave stigle nepravovremeno (izvan gore naznačenog roka) neće biti uzete u obzir.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina