Inženjer strojarstva (m/ž)

Mjesto rada:
Sisak
Rok prijave:
15.06.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Manpower za Klijenta traži kandidata za poziciju

Inženjer strojarstva(m/ž)
- Sisak -

Opis posla:
- Planiranje i provođenje preventivnog održavanja
- Organizacija dnevnog održavanja na temelju stanja opreme
- Planiranje aktivnosti tjednih revizija i godišnjih remonata opreme
- Vođenje projekata
- Pronalaženje boljih tehničkih rješenja za slabe točke postrojenja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Dipl. ing. strojarstva (VSS) ili VŠS uz završenu srednju tehničku školu
- Znanja u MS Office, AutoCAD, MS Project
- Dobro poznavanje engleskog jezika
- Minimalno 3 godine iskustva rada u održavanju i/ili podizanju projekta
- Poželjna apredna znanja iz područja hidraulike.

Od kandidata očekujemo...
- Dobre organizacijske vještine
- Sklonost timskom radu
- Preciznost i savjesnost u radu
- Žlja za stjecanjem novih znanja

Što nudimo?
- Konkurentna primanja
- Zanimljivu i dinamičnu radnu okolinu
- Daljnje usavršavanje i razvoj karijere

Prijavite se!

Ako mislite da ste baš Vi kandidat za ovo radno mjesto prijavite se putem linka za Brzu prijavu do 15.06.2015.

MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine