Inženjer razvoja postrojenja D-4002 (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka – pretežno Bavarska
Rok prijave:
25.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ACE Consulting GmbH je Austrijsko – Njemačka tvrtka za konzalting, zapošljavanje i posredovanje kod zapošljavanja. Za informacije molimo pogledati www.acejobs.com.hr

Za klijente iz Njemačke – pretzežno Bavarska tražimo kandidate za radna mjesta:

Opis posla:
• Razvoj postrojenja za obradu aluminija, željeza i ostalih metala
• Konstruiranje i proračunavanje
• Suradnja sa odjelima konstrukcija, projektmanagement, prodaja
• Suradnja sa odjelom za proizvodnju
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije
Država:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Završen fakultet – Strojarstvo
• Iskustvo u primjeni 3D-CAD
• Iskustvo u koncipiranju i razvoju postrojenja
• Znanje Engleskog jezika
• Znanje Njemačkog jezika ( ako ne znate trebate naučiti)

Traži se:
• Pouzdanost
• Samostalnost
• Komunikativnost
• Sposobnost za rad u timu
• Interes za usavršavanje

Rok za prijavu: 25.04. 2015
Prijave sa životopisima slati online ili na e-mail [email protected]