Inženjer gradilišta (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Odgovornosti:
- organizacija i rukovođenje izvođenjem radova na gradilištu sukladno tehničkoj dokumentaciji te praćenje izvršenja zadataka sukladno operativnim planovima,
- nadzor i odgovornost za ispunjenje zadanih radnih normi na gradilištu,
- sastavljanje izvještaja o stanju izvedenih radova po ugovoru o građenju odnosno na gradilištu kojim rukovodi,
- koordinacija tehničkog, komercijalnog, financijskog i administrativnog poslovanja na gradilištu uključujući i odgovornost za pravovremenu dostavu podataka za izradu privremenih i okončanih situacija,
- planiranje i raspored sredstava rada i ljudskih resursa prema potrebama organizacije rada na gradilištu kojim rukovodi te pokretanje odgovarajućih stegovnih mjera u slučaju protupravnog ponašanja radnika na gradilištu kojim rukovodi,
- provođenje zaštite na radu na gradilištu kojim rukovodi te provođenje mjera zaštite okoliša,
- po završetku svih radova na gradilištu, odmah nakon primopredaje dužan je sačiniti pisani izvještaj o izvedenim radovima koji mora sadržavati detaljnu specifikaciju i analizu svih troškova nastalih pri realizaciji ugovora o građenju, te podatke o uspješnosti i profitabilnosti ugovora u odnosu na ugovorenu cijenu,
- sukladno potrebama, kontakti i suradnja sa naručiteljem, nadzorom i ostalim sudionicima u gradnji.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VŠS, VSS građevinskog smjera
- minimalno 3 godine iskustva na istim/sličnim poslovima na gradilištima niskogradnje
- iskustvo na izvođenju građevinskih radova na infrastrukturi željezničkog prometa (prednost)

Potrebna znanja:
- položen stručni ispit
- poznavanje važećih zakona i podzakonskih akata iz djelatnosti graditeljstva
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poznavanje rada na računalu (MS Office; AutoCAD)
- vozačka dozvola B kategorije

Kompetencije:
- dobre organizacijske sposobnosti i temeljitost
- proaktivnost, odgovornost i marljivost
- dobre komunikacijske vještine
- pozitivan pristup poslu i rješavanju problema
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine